#4 Podcast: Sezóna sa dostáva do rozhodujúcej fázy, Kos podrobne opísal Pokljuku
39:21

#4 Podcast: Sezóna sa dostáva do rozhodujúcej fázy, Kos podrobne opísal Pokljuku

08.02.2021

Štvrtý diel podcastu sa venuje slovenským vystúpeniam na SP v Anterselve či ME v Dusznikách. Tréner Kos podrobne opísal dejisko MS a hovorili sme aj o nominácii našich na IBU pohár v Osrblí.

 

Časová os: - predstavenie tohto dielu (od 00:00) - Slováci a Arber (od 01:10) - Slováci a Anterselva + Duszniki (od 06:55) - Náš tím pred MS v Pokljuke (od 18:30) - Kos o špecifikách Pokljuky (od 26:00) - Slováci pred domácim IBU Cupom (od 36:40)

Podcast Slovenský biatlon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.