#5 Podcast: Vozár o IBU Cupe, Kazár o MSJaK, Murínová o vývoji biatlonu aj trénerstve
39:54

#5 Podcast: Vozár o IBU Cupe, Kazár o MSJaK, Murínová o vývoji biatlonu aj trénerstve

24.02.2021

Piaty diel podcastu sa venuje Slovákom na MS, IBU Cupe v Osrblí, nadchádzajúcich MSJaK a v závere si môžete vypočuť aj rozhovor s trénerkou Annou Murínovou.

Časová os: - predstavenie tohto dielu (od 00:00) - Slováci na MS v Pokljuke (od 01:05) - Slováci na IBU Cupe + organizácia (od 09:25) - Kazár o MSJaK + krátko o Slovákoch (od 18:45) - rozhovor s Annou Murínovou (od 27:45)

Podcast Slovenský biatlon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.