#6 Podcast: Návrat k NMNM aj medailám z Obertilliachu, Murínová o vývoji i budúcnosti biatlonu
29:17

#6 Podcast: Návrat k NMNM aj medailám z Obertilliachu, Murínová o vývoji i budúcnosti biatlonu

17.03.2021

Posledný podcast sezóny sa venuje Slovákom na SP v Novom Meste. Rozobrali sme aj úspešný mládežnícky šampionát v Rakúsku. V závere rozpráva Anna Murínová o rôznych témach.

 

Časová os: - predstavenie tohto dielu (od 00:00) - Slováci na SP v NMNM (od 00:45) - Slováci na MSJaK (od 03:50) - Slováci na IBU Cupe (od 18:15) - rozhovor s Annou Murínovou (od 19:00)

Podcast Slovenský biatlon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.