Novú koncepciu budú tvoriť aj krajania. Architekt Pavol Mikolajčák. Hudobník Vlado Kolenič. (21.10.2020 17:30)
26:47

Novú koncepciu budú tvoriť aj krajania. Architekt Pavol Mikolajčák. Hudobník Vlado Kolenič. (21.10.2020 17:30)

21.10.2020
Správy. Téma dńa. Nová koncepcia aj za účasti krajanov - predseda Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí Milan Ján Pilip o tvorbe novej Koncepcie štátnej politiky SR vo vzťahu ku krajanom na roku 2021 -2025; Vedec Peter Vereš - Slovák žijúci v USA, študoval na bratislavskej Univerzite Komenského fyziku, astronómiu a astrofyziku, pôsobil v NASA v kalifornskej Pasadene a na astronomickom observatóriu na Havaji, v súčasnosti žije v americkom meste Boston, kde sa venuje skúmaniu asteroidov; Hudobník Vlado Kolenič, líder legendárnej kapely Taktici hovorí o živote za veľkou mlákou, hudobných projektoch a slovenskej reštauráci v New Yorku. V súčasnosti mu vyšla životopisná kniha „Obetovanie slávy za slobodu“.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.