Vnímanie Nežnej revolúcie na Slovensku a v Čechách. Zubria zvernica pri Topoľčiankach. Príbeh Experimentálneho štúdia. (19.11.20
22:52

Vnímanie Nežnej revolúcie na Slovensku a v Čechách. Zubria zvernica pri Topoľčiankach. Príbeh Experimentálneho štúdia. (19.11.20

19.11.2019
Správy. Téma dňa. Vnímanie Nežnej revolúcie na Slovensku a v Čechách - slovenskí a českí sociológovia hovoria o tom, ako ju vnímajú oba národy 30 rokov po. Zubria zvernica pri Topoľčiankach - reportáž Eleny Seeber. Príbeh Experimentálneho štúdia Slovenského rozhlasu - rozhovor s hudobným skladateľom Jurajom Ďurišom o rozhlasovom pracovisku, ktoré má svoj cveng aj v zahraničí.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.