Unikátna digitálna výstava v Bratislave. Scenárista a režisér Andrej Lettrich. (3.2.2020 17:30)
14:39

Unikátna digitálna výstava v Bratislave. Scenárista a režisér Andrej Lettrich. (3.2.2020 17:30)

03.02.2020
V priestoroch Bratislavského hradu otvorili digitálnu výstavu, ktorou sa Slovensko zaradilo medzi štáty s najmodernejšími múzejnými trendmi 21. storočia. Spomienky na scenáristu a režiséra Andreja Lettricha.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.