Mohyly na juhozápadnom Slovensku. Miroslav Šatan o MS. (14.6.2021 17:30)
27:29

Mohyly na juhozápadnom Slovensku. Miroslav Šatan o MS. (14.6.2021 17:30)

14.06.2021
Správy. Téma dňa. Výnimočné archeologické náleziská na juhozápadnom Slovensku. Červený kláštor - 5. kolo hry "Bol raz jeden hrad". Šéf Slovenského hokejového zväzu o svetovom šampionáte 2021.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.