O Štefánikovi vyšiel komiks v slovenčine, angličtine aj esperante. Cyklistické preteky Okolo Slovenska upozornili na nebezpečens
27:05

O Štefánikovi vyšiel komiks v slovenčine, angličtine aj esperante. Cyklistické preteky Okolo Slovenska upozornili na nebezpečens

24.09.2020
Správy. Téma dňa, O Štefánikovi vyšiel komiks v slovenčine, angličtine aj esperante. Cyklistické preteky Okolo Slovenska upozornili na nebezpečenstvo cukrovky v populácii. Glosa na týždeň o výhodách a nevýhodách mestskej hromadnej dopravy.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.