Portrét Slováka v OSN. Praďme, že mi praďme. Popolcová streda. (26.2.2020 17:30)
19:20

Portrét Slováka v OSN. Praďme, že mi praďme. Popolcová streda. (26.2.2020 17:30)

26.02.2020
Správy. Téma dńa. V OSN v New Yorku bola sprístupnená medzinárodná fotograficka výstava Lonka, ktorej súčasťou je aj portrét jediného Slováka, ktorý prežil holocaust, je to portrét Tibora Spitza, žijúceho v USA. 80-ročná Katarína Balážová, Slovenka žijúca v srbskom Báčskom Petrovci hovorí o priadkach, ktoré patrili v minulosti v Petrovci k najvyhľadávanejším fašiangovým zvykom. Ukončenie fašiangov na Slovensku.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.