Genetika si s ňou tyká - rozhovor s matematičkou Katarínou Boďovou, laureátkou Ceny Dr. Ľudmily Sedlárovej - Rabanovej za geneti
23:44

Genetika si s ňou tyká - rozhovor s matematičkou Katarínou Boďovou, laureátkou Ceny Dr. Ľudmily Sedlárovej - Rabanovej za geneti

17.12.2019
Správy. Téma dňa. Genetika si s ňou tyká - rozhovor s matematičkou Katarínou Boďovou, laureátkou Ceny Dr. Ľudmily Sedlárovej – Rabanovej za genetiku. Zámocký park v Hlohovci - reportáž Tatiany Šuškovej. Bratislavské Vianoce - ako sa pod ne podpísali príslušníci rôznych národností i náboženských vyznaní.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.