Parlamentné voľby 2020 - 3. časť cyklu RSI. Architekt Martin Kusý. Nová športová hala v Petržalke. (24.2.2020 17:30)
17:45

Parlamentné voľby 2020 - 3. časť cyklu RSI. Architekt Martin Kusý. Nová športová hala v Petržalke. (24.2.2020 17:30)

24.02.2020
Správy. Téma dňa. Parlamentné voľby 2020 - čo čaká voliča vo volebnej miestnosti? Spomienka na architekta Martina Kusého. Položenie základného kameňa novej športovej haly v bratislavskej Petržalke.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.