Slovenská pomoc pri reforme verejných financií v Severnom Macedónsku. Bežkovanie v Javorníkoch. Avízo 1. kola Klenoty UNESCO. (2
23:20

Slovenská pomoc pri reforme verejných financií v Severnom Macedónsku. Bežkovanie v Javorníkoch. Avízo 1. kola Klenoty UNESCO. (2

28.01.2020
Slovenská pomoc pri reforme verejných financií v Severnom Macedónsku – ako prvá krajina poskytujeme svoje know how Severnému Macedónsku. Bežkovanie v Javorníkoch - reportáž Sylvie Hoffmannovej. Avízo 1. kola Klenoty UNESCO - súťažný cyklus.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.