Rozhlasová pyramída. Starý Zámok v B. Štiavnici. Herec Jozef Kroner. Veľký kryštáľový glóbus pre Petru Vlhovú. (22.3.2021 17:30
25:02

Rozhlasová pyramída. Starý Zámok v B. Štiavnici. Herec Jozef Kroner. Veľký kryštáľový glóbus pre Petru Vlhovú. (22.3.2021 17:30

22.03.2021
Správy. Téma dňa. Zaujímavosti a unikáty bratislavskej rozhlasovej pyramídy. Zavítame do Starého zámku v Banskej Štiavnici. Zaspomíname si na vynikajúceho slovenského herca Jozefa Kronera. Dozviete sa aj o veľkom úspechu lyžiarky Petry Vlhovej.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.