V tomto roku sa letné krajanské tábory na Slovensku nekonajú, v minulom roku sa uskutočnil tábor aj na Donovaloch. (29.7.2020 17
25:48

V tomto roku sa letné krajanské tábory na Slovensku nekonajú, v minulom roku sa uskutočnil tábor aj na Donovaloch. (29.7.2020 17

29.07.2020
Správy. Téma dńa. Krajanské letné tábory nebudú - v tomto roku pandemické opatrenie nedovolili zorganizovať letné krajanské tábory na Slovensku. Vo vysielaní sa preto vrátime k minuloročnému letnému táboru na Donovaloch, kam pricestovali deti z Cypru, Írska, Kanady, Francúzska, USA, Nemecka, Anglicka a Bahrajnu. Tábor organizačne zabezpečoval Úrad pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.