Ako sa chrániť pred ochorením Covid 19 s profesorom Jozefom Šuvadom. Pozvánka na virtuálne porehliadky múzeí a galérií. Glosa na
24:10

Ako sa chrániť pred ochorením Covid 19 s profesorom Jozefom Šuvadom. Pozvánka na virtuálne porehliadky múzeí a galérií. Glosa na

18.02.2021
Správy. Téma dňa. Covid-19: Kedy volať záchrannú službu podľa odporúčaní MUDr.Viliama Dobiáša. Pozvánka na virtuálnu prehliadku múzeí a galérií v Prešovskom kraji. Glosa na týždeň Janky Bleyovej.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.