Konferencia Pravda, lož a sloboda slova 30 rokov po páde totality. Glosa na týždeň. (21.11.2019 17:30)
17:39

Konferencia Pravda, lož a sloboda slova 30 rokov po páde totality. Glosa na týždeň. (21.11.2019 17:30)

21.11.2019
Správy. Téma dňa. Konferencia Pravda, lož a sloboda slova 30 rokov po páde totality na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave. Avízo 9.kola súťaže o Bratislave. (príspevok nie je v podcastovej verzii). Glosa na týždeň Petra Bučeka o tom aké potraviny sa nám ponúkajú na pultoch našich predajní.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.