Na skusoch v Anglicku. Slovenská vedkyňa Martina Ribar Hestericová. Návrat ku koreňom (3.2.2021 17:30)
22:10

Na skusoch v Anglicku. Slovenská vedkyňa Martina Ribar Hestericová. Návrat ku koreňom (3.2.2021 17:30)

03.02.2021
Na skusy do Anglicka – príbeh manželov Podhoranských o presídlení do anglického mesta Bracknell. Martina Ribar Hestericová – slovenská vedkyňa žijúca vo švajčiarskom Bazileji. Návrat ku koreňom - Slováci žijúci v USA pátrajú po svojich koreňoch na Slovensku

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.