Ľudovít Kanta, slovenský violončelista pôsobiaci v Japonsku. (23.12.2020 17:30)
25:27

Ľudovít Kanta, slovenský violončelista pôsobiaci v Japonsku. (23.12.2020 17:30)

23.12.2020
Správy. Téma dńa. Ľudovít Kanta, violončelista pôsobiaci v Japonsku. Študoval v Bratislave a Prahe, profesionálnu kariéru violončelistu začal ako koncertný majster violončiel v Slovenskej Filharmóni. Pôsobí v japonskom Orchestra Ensemble Kanazawa. Vystupoval po celom svbete, hral pre Thajskú kráľovskú rodinu v Bangkoku, ale aj pre ľudí žijúcich v utečeneckých centrách po katastrofálnom zemetrasení, ktoré zaiahlo Japonsko pred desiatimi rokmi.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.