Bratislavský chlapčenský zbor má za sebou úspešný rok. Motocyklistický pretekár Štefan Svitko sa pripravuje na Rely Dakar. Glosa
22:31

Bratislavský chlapčenský zbor má za sebou úspešný rok. Motocyklistický pretekár Štefan Svitko sa pripravuje na Rely Dakar. Glosa

05.12.2019
Správy. Téma dňa. Bratislavský chlapčenský zbor má za sebou úspešný rok, potvrdila dirigentka zboru Magdaléna Rovňáková. Motocyklistictický pretekár Štefan Svitko sa pripravuje na Rely Dakar v Saudskej Arábii. Glosa na týždeň Viery Horákovej.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.