V nemocnici v Dolnom Kubíne majú nové pľúcne ventilátori - vďaka príspevku mesta a sponzorom. Liga proti rakovine organizuje zbi
23:37

V nemocnici v Dolnom Kubíne majú nové pľúcne ventilátori - vďaka príspevku mesta a sponzorom. Liga proti rakovine organizuje zbi

17.06.2021
Správy. Téma dňa. V nemocnici v Dolnom Kubíne majú nové pľúcne ventilátori - vďaka príspevku mesta a sponzorom. Liga proti rakovine aj tento rok organizuje zbierku Deň narcisov. Glosa na týždeň Hany Michalčíkovej.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.