Martin Sedlacký - Slovák, ktorý zachránil Lotyšom aerolinky, zachrańuje ďalšiu leteckú spoločnosť v Portugalsku. (9.12.2020 17:3
25:46

Martin Sedlacký - Slovák, ktorý zachránil Lotyšom aerolinky, zachrańuje ďalšiu leteckú spoločnosť v Portugalsku. (9.12.2020 17:3

09.12.2020
Správy. Téma dńa. Slovák, ktorý zachránil Lotyšom aerolinky - Martin Sedlacký bol zodpovedný za projekt záchrany lotyšskej leteckej spoločnosti AirBaltic. Po jej ozdravení sa stal prevádzkovým riaditeľom tejto spoločnosti a v tom čase bol najvyššie postaveným manažérom zo Slovenska v leteckom biznise. Momentálne pôsobí v Portugalsku, kde pomáha zachrániť portugalskú leteckú spoločnosť.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.