Covid 19 a možnosti liečby v domácom prostredí podľa lekára Jozefa Šuvadu. Aktuálne pravidlá otvárania základných a stredných šk
23:25

Covid 19 a možnosti liečby v domácom prostredí podľa lekára Jozefa Šuvadu. Aktuálne pravidlá otvárania základných a stredných šk

11.03.2021
Správy. Téma dňa. Covid 19 a možnosti liečby v domácom prostredí podľa lekára Jozefa Šuvadu. Aktuálne pravidlá otvárania základných a stredných škôl približuje minister rezortu. Glosa na týždeň Hany Michalčíkovej.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.