Život u protinožcov. Brat Benedikt. Slovenský Bodonoš v Rumunsku. (4.3.2020 17:30)
23:30

Život u protinožcov. Brat Benedikt. Slovenský Bodonoš v Rumunsku. (4.3.2020 17:30)

04.03.2020
Správy.Téma dńa. Gabriela Dérerová o živote v austrálskom meste Adelaide a aktivitách slovenskej komunity. Michal Tirga vstúpil do benediktínskeho kláštora v anglickom meste Furnborrough, študuje tu gregoriánske piesne a latinčinu, v kláštore žijú dvaja mnísi zo Slovenska. Bodonoš, história a súčasnosť slovenskej obce v Rumunsku.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.