Milan Ján Pilip – nový predseda Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí. Pavel Božík – Slovensko zamenil za život v nórskom Oslo
24:17

Milan Ján Pilip – nový predseda Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí. Pavel Božík – Slovensko zamenil za život v nórskom Oslo

12.08.2020
Správy. Téma dńa. Milan Ján Pilip – nový predseda Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí o prioritách a ďalšom smerovaní inštitúcie, ktorá zabezpečuje štátnu podporu krajanom. Pavel Božík – Slovensko zamenil za život v nórskom Oslo, kde napísal knihu pod názvom „Cudzinec“ a tu píše aj články o Nórsku na svojej webovej stránke. Pavel Zuštiak - slovenský choreograf, režisér a tanečník žijúci v New Yorku, kde si založil vlastný tanečný súbor.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.