Presnejšia diagnostika vďaka umelej inteligencii. Rozhľadňa Soblahov pri Trenčíne. Pohnutý život filantropky Maríny Paulíny. (3.
18:46

Presnejšia diagnostika vďaka umelej inteligencii. Rozhľadňa Soblahov pri Trenčíne. Pohnutý život filantropky Maríny Paulíny. (3.

03.12.2019
Správy. Téma dňa. Presnejšia diagnostika vďaka umelej inteligencii - recept na zníženie predčasných úmrtí? - výskum Martina Tamajku by mohol pomôcť znížiť predčasné úmrtia. Rozhľadňa Soblahov- Dúbravka pri Trenčíne - reportáž Sylvie Hoffmannovej. Pohnutý život Maríny Paulíny - rozhovor o živote podpredsedníčky Československého Červeného kríža, aj po emigrácií do USA, naďalej pomáhala svojej rodnej krajine a rozbehla u nás napr. charitatívnu činnosť.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.