Banská Štiavnica na zozname UNESCO. Historický kalendár - vedec Jozef Čabelka, dirigent, skladateľ a pedagóg Ľudovít Rajter. Pet
22:33

Banská Štiavnica na zozname UNESCO. Historický kalendár - vedec Jozef Čabelka, dirigent, skladateľ a pedagóg Ľudovít Rajter. Pet

06.07.2020
Historické mesto Banská Štiavnica a okolité technické pamiatky na zozname svetového dedičstva UNESCO. 33 rokov od úmrtia vedca a pedagóga Jozefa Čabelku a 20 rokov od smrti významného slovenského dirigenta, hudobného skladateľa a pedagóga Ľudovíta Rajtera. Petra Vlhová po návrate z Talianska opäť doma v Liptovskom Mikuláši.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.