Slovenský Birmingham – mesto je po Londýne v súčasnosti druhé najväčšie mesto vo Veľkej Británii, kolorit tu žijúcich národností
26:11

Slovenský Birmingham – mesto je po Londýne v súčasnosti druhé najväčšie mesto vo Veľkej Británii, kolorit tu žijúcich národností

15.01.2020
Správy.Téma dńa. Dana Klampárová, predsedníčka Slovenského klubu o aktivitách tamojšej komunity a o slovenskom víkendovom vzdelávacom centre. Stanislav Šándre o rozhodnutí založiť obchod so slovenskými potravinami. Katarína Lietavová hovorí o práci psychiatričky, túto profesiu vykonávala aj na Slovensku. Irena Hergotová približuje prácu s komunitami a etnickými menšinami žijúcimi v tejto krajine.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.