Povolebný prieskum Eurobarometer. Encyklopédia pamiatok, historickej architektúry, výtvarného umenia a pamätihodnosti Slovenska.
25:34

Povolebný prieskum Eurobarometer. Encyklopédia pamiatok, historickej architektúry, výtvarného umenia a pamätihodnosti Slovenska.

18.11.2019
Správy. Téma dňa. Povolebný prieskum Eurobarometer o tohtoročných eurovoľbách. Encyklopédia pamiatok, historickej architektúry, výtvarného umenia a pamätihodnosti - reprezentatívna publikácia o Slovensku. Spomienky na herečku Máriu Bancíkovú a sopranistku Luciu Poppovú. Koniec športovej kariéry tenistky Dominiky Cibulkovej.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.