Koronavírus a Slováci žijúci v USA, Česku, Srbsku a Veľkej Británii. Repatrácia slovenských občanov domov. Fenomén Milan Šriniar
26:13

Koronavírus a Slováci žijúci v USA, Česku, Srbsku a Veľkej Británii. Repatrácia slovenských občanov domov. Fenomén Milan Šriniar

01.04.2020
Správy. Téma dńa. Ako ovplyvnil koronavírus život Slovákov žijúcich v USA, Česku, Srbsku a Veľkej Británii. Covid19 prinútil k návratu tisícky Slovákov zo zahraničia. Milan Škriniar, najlepší futbalista Slovenska za rok 2019 o živote v talianskom Miláne a o pôsobení v talianskom futbalovom klube Inter Miláno.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.