Život u protinožcov. Slovák v benediktínskom kláštore vo Furnborrough. Slovenská obec Bodonoš v Rumunsku (3.3.2021 17:30)
22:53

Život u protinožcov. Slovák v benediktínskom kláštore vo Furnborrough. Slovenská obec Bodonoš v Rumunsku (3.3.2021 17:30)

03.03.2021
Gabriela Dérerová o živote v austrálskom meste Adelaide a aktivitách slovenskej komunity. Michal Tirga vstúpil do benediktínskeho kláštora v anglickom meste Furnborrough. História a súčasnosť slovenskej obce Bodonoš v Rumunsku

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.