Úspechy sklární z Lednických Rovní. Tiahli chlapi na Marhát. Operná speváčka svetového významu Lucia Popp. (4.2.2020 17:30)
21:31

Úspechy sklární z Lednických Rovní. Tiahli chlapi na Marhát. Operná speváčka svetového významu Lucia Popp. (4.2.2020 17:30)

04.02.2020
Správy. Téma dňa. Úspechy sklární z Lednických Rovní - o vyše 130 ročnej produkcii špeciálneho skla pre gastronómiu hovorí člen predstavenstva sklárskej spoločnosti Štefan Hanák. Tiahli chlapi na Marhát - reportáž Ladislava Eliaša z túry v pohorí Považského Inovca. Operná speváčka svetového významu - krátky medailón Lucie Popp.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.