Ikonická dvojica architektov Pavel Paňák/ Martin Kusý o inteligentnej budove Národnej banky Slovenska. Orchester Bratislava Hot
26:54

Ikonická dvojica architektov Pavel Paňák/ Martin Kusý o inteligentnej budove Národnej banky Slovenska. Orchester Bratislava Hot

11.06.2021
Správy. Téma dňa. Ikonická dvojica architektov Pavel Paňák/ Martin Kusý o inteligentnej budove Národnej banky Slovenska. Orchester Bratislava Hot Serenaders je tu už 30 rokov, o jeho hudbe s Jurajom Bartošom.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.