Silvester 2020 - pásmo humoru a piesní z archívu Slovenského rozhlasu. Rozhlasová súťaž 1959. Silvestrovská viecha 1967. Humoriá
21:26

Silvester 2020 - pásmo humoru a piesní z archívu Slovenského rozhlasu. Rozhlasová súťaž 1959. Silvestrovská viecha 1967. Humoriá

31.12.2020
Silvester 2020 - pásmo humoru a piesní z archívu Slovenského rozhlasu. Rozhlasová súťaž 1959. Silvestrovská viecha 1967. Humoriáda s imitátorom Vladimírom Hronom a Michalom Dočolomanským. Žrebovanie záverečného kola súťaže RSI o klenotoch UNESCO na Slovensku.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.