Dóm sv. Martina v Bratislave. Historický kalendár - hudobník Jaro Filip a textár Alexander Karšay. Futbalová baráž o postup na
16:10

Dóm sv. Martina v Bratislave. Historický kalendár - hudobník Jaro Filip a textár Alexander Karšay. Futbalová baráž o postup na

22.06.2020
História jednej z najvýraznejších bratislavských dominánt. Spomienky na hudobníka Jara Filipa a textára Alexandra Karšaya. Slovenskí futbalisti spoznali termín baráže o postup na budúcoročné Majstrovstvá Európy.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.