Slovenský folklór vo svete, folklórne súbory zo Srbska, Poľska, Francúzska, Maďarska a Česka. (20.5.2020 17:30)
22:02

Slovenský folklór vo svete, folklórne súbory zo Srbska, Poľska, Francúzska, Maďarska a Česka. (20.5.2020 17:30)

20.05.2020
Správy. Téma dńa. Slovenský folklór vo svete – o tom ako sa robí slovenský folklór vo svete hovoria folkloristi zo Srbska, Poľska, Francúzska, Maďarska a Česka (montáž o tom, ako vzniká v zahraničí choreografia, ako si zadovažujú do zahraničia slovenské kroje, ako ich oceńujé zahraničné publikum, ako sa páči zahraničiarom, ktorí v súbore účinkujú náš spev a tanec.....)

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.