S ľudskou či robotickou posádkou do kozmu? Cyklotrasa v Trávnici. Obrátená pyramída nedominuje len Bratislave. (30.6.2020 17:30)
25:18

S ľudskou či robotickou posádkou do kozmu? Cyklotrasa v Trávnici. Obrátená pyramída nedominuje len Bratislave. (30.6.2020 17:30)

30.06.2020
Správy. Téma dňa. S ľudskou či robotickou posádkou do kozmu? - zamýšľajú sa vedecké špičky + prvý slovenský kozmonaut. Cyklotrasa v Trávnici - reportáž Sylvie Hoffmannovej. Obrátená pyramída nedominuje len Bratislave - Zuzana Botiková našla podobnú budovu v Arizone.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.