Ústava ako základný dokument štátu. Keď je patriot sýty - mýty: včera a dnes. Na vlastnej koži - splav po Dunajci: reportáž. (1.
24:52

Ústava ako základný dokument štátu. Keď je patriot sýty - mýty: včera a dnes. Na vlastnej koži - splav po Dunajci: reportáž. (1.

01.09.2020
Ústava ako základný dokument štátu - prierez historickými míľnikmi s Elenou Seeber. Mýty včera a dnes - rozhovor s etnologičkou Zuzanou Beňuškovou. Na vlastnej koži - splav po Dunajci: reportage Sylvie Hoffmannovej

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.