Správy. Téma dňa. (29.5.2020 17:30)
24:48

Správy. Téma dňa. (29.5.2020 17:30)

29.05.2020
Správy. Téma dňa. Ako zvládať koronu na výletnej lodi, hovorí riaditel Martin Gažovič. Prírodné klenoty Slovenska prirovnáva k Yellow Stone v USA, bývalá riaditeľka CHKO Poľana Vladimíra Fabriciusová. Problémy lesníkov v Národnom parku Poloniny.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.