Veselí doktori v nemocniciach aj zariadeniach pre seniorov. Školská televízia v Lendaku. Glosa na týždeň. (28.11.2019 17:30)
23:05

Veselí doktori v nemocniciach aj zariadeniach pre seniorov. Školská televízia v Lendaku. Glosa na týždeň. (28.11.2019 17:30)

28.11.2019
Správa. Téma dňa. Veselí doktori v nemocniciach aj zariadeniach pre seniorov rozdávajú dobrú náladu už 15 rokov. V Lendaku majú v základnej škole vlastnú televíziu. Téma na týždeň Hany Michalčíkovej o tom, ako sa správame k cudzincom v našom hlavnom meste.

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.