Beauty blogerka @grwrady: “Píšu mi dievčatá, ktoré sa trápia nielen s akné, ale aj v živote.”
37:07

Beauty blogerka @grwrady: “Píšu mi dievčatá, ktoré sa trápia nielen s akné, ale aj v živote.”

17.04.2020
Radka Žilinčík, na Instagrame známa ako @grwrady, pochádza z Galanty. Pred takmer štyrmi rokmi sa presťahovala do Londýna, kde študovala mediálny manažment. Vo voľnom čase tvorila krátke make-upové videá a zverejňovala ich na Instagrame. V tých prvých videách ukazovala premenu... Celý článok: https://www.expres.sk/217655/slovenska-beauty-blogerka-grwrady-v-londyne-pisu-mi-dievcata-ktore-sa-trapia-nielen-s-akne-ale-aj-v-zivote/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.