20. Proteínové tyčinky a všetko, čo o nich potrebujete vedieť
08:27

20. Proteínové tyčinky a všetko, čo o nich potrebujete vedieť

04.10.2018
Čo je hlavným cieľom proteínovej tyčinky? Čo od nej môžeme očakávať a na čo slúži? Aký druh proteínu by mala obsahovať? Ktoré umelé sladidlá sa najčastejšie používajú v proteínových tyčinkách? Aj na tieto otázky vám odpovie kulturista Ján Král. Viac o Proteínových tyčinkách sa dozviete tu: → http://bit.ly/2Q7qLRK ←

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.