83. Ako vybrať najlepší kreatín?
09:09

83. Ako vybrať najlepší kreatín?

11.05.2021
Kreatín je jedným z najznámejších doplnkov výživy. 🤩 Napriek tomu o ňom koluje množstvo mýtov a jeho účinok zostáva často nepochopený. 😏 Mnohí mu totiž pripisujú fantastické účinky, po ktorých sa z vás stane Hercules. 💪🔥 V dnešnom dieli FITNESS ACADEMY sme sa preto pozreli na účinky kreatínu z vedeckého hľadiska. Dali sme na pravú mieru to, ako funguje a čo by ste od neho mali očakávať. Zároveň sme sa pozreli aj na jeho rôzne formy, vyvrátili najčastejšie mýty a odpovedali na otázku, či ho môžu užívať aj ženy. 💁🏼‍♀️ Ako ste na tom s kreatínom vy? Vyskúšali ste ho alebo vás od kreatínu odrádzali časté mýty?👇

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.