93. Domáce DNA testy: Ako fungujú a čo všetko sa o sebe môžete dozvedieť?
08:54

93. Domáce DNA testy: Ako fungujú a čo všetko sa o sebe môžete dozvedieť?

28.10.2021
Domáce genetické testy sú veľkým hitom medzi ľuďmi, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál 😎. Vďaka analýze DNA môžete odhaliť, v akom športe by ste vďaka svojmu prirodzenému talentu mohli vyniknúť 🏋️‍♂️ a ďalej zistíte ideálne zloženie stravy vzhľadom k vašim génom. Navyše sa dozviete aj to, čo robiť na udržanie krásnej pleti 👸. Výsledky z DNA testov vám prinesú zaujímavé informácie a odporúčania, ktoré sa dajú jednoducho aplikovať do každodenného života 👍. V dnešnom diele Fitness Academy sa napríklad dozviete, ako domáce genetické testy fungujú ❓, ako ich využiť pre svoj prospech, a či vám môžu nejako uľahčiť chudnutie.

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.