77. Jedlý hmyz. Všetko, čo potrebujete vedieť skôr, než ochutnáte cvrčka.
09:39

77. Jedlý hmyz. Všetko, čo potrebujete vedieť skôr, než ochutnáte cvrčka.

04.03.2021
Sú hmyz a chrobáky jedlom budúcnosti? 🦗 Už dnes sa približne v 113 krajinách pravidelne konzumuje asi 2 000 druhov hmyzu. 😲 Jedlý hmyz je všeobecne výborným zdrojom kvalitných bielkovín, ale okrem toho obsahuje tiež vlákninu, zdravé tuky, dokonca aj vitamíny a minerálne látky. 💪 Zodpovieme všetky pálčivé otázky týkajúce se hmyzu na tanieri a prezradíme, kde sa už teraz môžete stretnúť napríklad s cvrčou múkou 👇    Stal sa hmyz v akejkoľvek forme pravidelnou súčasťou vášho jedálnička alebo ho plánujete aspoň vyskúšať? Dajte nám vedieť do komentárov, aký máte postoj k jedlému hmyzu. A budeme radi, keď sa podelíte aj o vaše tipy na „hmyzie dobroty.“ 👇   Cvrčiu proteínovú múku na pečenie a varenie kúpite tu →  https://bit.ly/3adRhpi​   Proteínové tyčinky Pleasure & Serious z cvrčej múky kúpite tu → https://bit.ly/2ZaiSRV​   Proteínové cestoviny z cvrčej múky kúpite tu → https://bit.ly/3rGFm9k​   Cvrčí proteín kúpite tu → https://bit.ly/3rLrElv​   Viac sa o jedlom hmyze dozviete tu → https://bit.ly/379uvgh

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.