91. Prečo by ste mali jesť arašidové maslo a ako vybrať to najlepšie?
10:06

91. Prečo by ste mali jesť arašidové maslo a ako vybrať to najlepšie?

24.09.2021
Dnešný diel FITNESS ACADEMY poteší milovníkov arašidového masla, ale aj tých, ktorí ho ešte neochutnali. Zameriava sa totiž na benefity spojené s jeho konzumáciou, ktoré oceníte nie len počas cvičenia. Navyše mapuje aj jeho históriu a ponúka rady, ako si vybrať to najlepšie. 😉💪 V tejto epizóde sa dozviete: 🔸 Odkiaľ sa arašidové maslo vzalo a aká je jeho história? 🔸 Aká je odporúčaná denná dávka a čo všetko obsahuje? 🔸 Ako si vybrať naozaj kvalitné a poctivé arašidové maslo? 🔸 Aké sú benefity konzumácie arašidového masla? 🔸 Ako arašidové maslo vplýva na cvičenie?

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.