46. Čo je všestranný viaczložkový proteín
05:24

46. Čo je všestranný viaczložkový proteín

03.10.2019
Viaczložkový proteín je doplnok výživy, ktorý sa skladá z viacerých typov bielkovín. Pozrite si túto časť Fitness Academy a dozviete sa, prečo sa viaczložkový proteín volá aj všestranný, a aké sú jeho výhody pre športovcov.💪 Aký proteín používate - jednozložkový či viaczložkový? 👉Budeme radi, ak nám do komentárov napíšete svoju odpoveď. V prípade, že sa vám video páčilo, neváhajte a podporte ho zdieľaním a lajkom. Nezabudnite tiež odoberať kanál GymBeam, aby vám neušla žiadna časť Fitness Academy. 💪Svoj obľúbený proteín kúpite tu → http://bit.ly/2FqX4Ia Viac o všestrannom proteíne si prečítate tu → http://bit.ly/2z53usU  

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.