04. Omega-3 a všetko čo o nich potrebujete vedieť
11:46

04. Omega-3 a všetko čo o nich potrebujete vedieť

23.07.2018
Koľko Omega-3 mastných kyselín by sme podľa odborníkov mali užívať? Potrebujú športovci užiť väčšie množstvo než bežní ľudia? Prečo je vhodné užívať Omega-3 po jedle? Môžeme sa s omega-3 alebo rybím olejom predávkovať? Aj na tieto otázky vám odpovie kulturista Ján Král. Viac o omega-3 sa dozviete tu: → gymbeam.sk/omega-3 ←

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.