10. Vitamín D3 a všetko čo o ňom potrebujete vedieť
11:05

10. Vitamín D3 a všetko čo o ňom potrebujete vedieť

20.08.2018
V dnešnom dieli Fitness Academy vám prezradíme všetko, čo o vitamíne D3 potrebujete vedieť. Aké sú následky jeho nedostatku, prečo by nemal chýbať medzi vašimi výživovými doplnkami, odkiaľ ho získavame a ako si vybrať jeho najlepší zdroj. Aj na tieto otázky vám odpovie kulturista Ján Král. Viac o Vitamíne D3 sa dozviete tu: → https://goo.gl/HLguJh ←

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.