80. Ako vybrať a použiť ten najúčinnejší spaľovač tuku?
07:00

80. Ako vybrať a použiť ten najúčinnejší spaľovač tuku?

12.04.2021
Ako vybrať spaľovač tuku, ktorý bude naozaj účinný🤷♀️? Tak túto otázku si iste kladie veľa ľudí, ktorí sa rozhodli začať chudnúť. V dnešnom videu vám preto vysvetlíme, na akom princípe spaľovače tuku 💊 fungujú, aké zložky v nich nájdete a ako spoznať, že bude naozaj fungovať 💪. Máte aj vy nejaký spaľovač tuku, na ktorý nedáte dopustit☝️? Podeľte sa s nami v komentároch o svoje tipy a ak nechcete, aby vám unikli novinky z fitness sveta, nezabudnite dať odber na náš kanál❤️. Viac sa o spaľovačov tukov dočítate tu 👉 https://bit.ly/3mskNfD

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.