74. Ako správne vyberať múku
09:34

74. Ako správne vyberať múku

06.12.2020
Múka nemôže chýbať snáď v žiadnej vybavenej kuchyni. Nie každý človek však pozná aj iné druhy než len pšeničnú klasiku 🤷♀️. Vedeli ste napríklad, že sa múka dá urobiť aj z ryže 🍚 či banánov 🍌? Poďme sa spoločne pozrieť na to, aké druhy existujú, ako sa vyrábajú a aké majú zloženie. Tak čo, inšpirovali sme vás k tomu, aby ste vyskúšali nové druhy múk alebo snáď už všetky používate 🥣? Budeme radi, keď sa s nami podelíte o vaše špeciality, ako múku v kuchyni využiť alebo nám pošlete svoj obľúbený recept na múčnik 🥞🧇. Rôzne druhy múk kúpite tu → https://bit.ly/331eY0a Viac sa o múkach dozviete tu → https://bit.ly/3nCYFyu

Podcast SK - GymBeam: Fitness Academy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GymBeam
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.